Tessa

Office Manager

Ik zorg ervoor dat de administratieve processen bij Ugoo soepel verlopen en ondersteun consultants door werk uit handen te nemen. Daarnaast draag ik graag bij aan een fijne teamsfeer en organiseer ik met plezier borrels, cadeaus en andere gezellige momenten voor het team. In december alleen al plan ik zo'n 200 afspraken in.

Foto van Tessa van Rossum.

Overzicht, administratie en teamsfeer

De rol van officemanager bij Ugoo is heel breed. Naast het facilitaire stuk, zoals het doen van de boodschappen, verwerken we alle subsidieaanvragen en -beschikkingen en sturen we deze naar de klant door. Ik help bij het inplannen van sollicitatiegesprekken en zorg dat nieuwe collega's zich welkom voelen op hun eerste dag.

Klanten weten mij vaak te vinden wanneer ze een korte vraag hebben over hun subsidie, een afspraak willen inplannen met een consultant of documenten nodig hebben. Het officemanagement reageert altijd snel, en dat werkt fijn, zowel voor de klant als voor de consultant.

De visie van Tessa
Ik heb oog voor de sfeer op de werkvloer en houd graag het overzicht.

Waarom ik voor Ugoo kies

Het is een klein team, waardoor je elkaar goed kent en weet wat je aan elkaar hebt. Ik werk nauw samen met de consultants, zodat we echt als team functioneren. Die combinatie van korte lijnen en oprechte betrokkenheid is precies wat werken bij Ugoo voor mij bijzonder maakt.

Vast aanspreekpunt voor klanten

Voor klanten ben ik het eerste aanspreekpunt bij korte vragen, planning en documentatie. Snel antwoord, korte lijnen en meedenken over hoe iets het beste opgelost kan worden.

Tessa van Rossum

Office Manager

Achtergrond

Opleiding
HBO International Hospitality Management (Stenden)
Stuur Tessa een bericht

Vragen over je afspraak of documenten?

Werk je samen met Ugoo en heb je een korte vraag, wil je een afspraak inplannen met een van onze consultants of documenten opvragen? Neem gerust contact met me op.